Volná místa

Studenti a absolventi

Co vás čeká jako studenta / absolventa

Již při studiu se můžete seznámit s prostředím naší společnosti a odnést si spoustu cenných zkušeností do dalších let. Napříč firmou i odděleními můžete absolvovat krátkodobé odborné praxe či dlouhodobé stáže anebo se zapojit do našeho HELLA Trainee programu. Stačí si jen vybrat.
Jste na správném místě.

Nejnovější volná místa

Nevybrali jste? Zašlete svůj životopis

Vložit životopis

hella trainee program

Hledáš dobře placenou praxi při studiu, která Ti sedne s rozvrhem a tvými plány? Teď už není důvod váhat.

Dej nám vědět o tom, co studuješ, co Tě baví, v jaké oblasti by ses chtěl v budoucnu uplatnit a my Ti dáme vědět, jaké možnosti u nás máš!

KOMU
JE URČEN?

Studentům VŠ ve všech stupních a formách studia.

KDE PROGRAM
PROBÍHÁ?

Program probíhá ve všech našich lokalitách ve vývoji, ve výrobě v testovacích laboratořích, v rámci podpůrných oddělení a na IT.

CO SE DO TEBE
OČEKÁVÁ?

Požadavky na náplň práce traineeho se liší dle oddělení, na kterém budeš pracovat. Jako traineemu Ti budou svěřeny dílčí úkoly související s odborným zaměřením tvého oddělení a projekty, na kterých se v HELLA právě pracuje.

CO TI PROGRAM
PŘINESE?

Propojení teorie s praxí, pomoc se zpracováním závěrečné práce, slušný přivýdělek, nové kontakty, možnost budoucího uplatnění.

Spolupráce se školami

Protože v dnešním zápolení o talentované studenty a perspektivní zaměstnance chceme uspět na plné čáře, považujeme spolupráci se školami a studenty za zásadní.

Vysoké školy

Klíčová pro úspěch v dlouhodobém horizontu je také spolupráce s univerzitami. V současné době jde zejména o spolupráci s Univerzitou Palackého, Univerzitou Tomáše Bati, Vysokým učením technickým a Vysokou školou báňskou.

Kde nás najdete ve výuce?

Výroba automobilových světel a technických svítidel

Výroba automobilových světel a technických svítidel

Mezifakultní obor na VUT

Plasty v strojírenství a konstrukci automobilů

Plasty v strojírenství a konstrukci automobilů

Předmět na VŠB, Katedra výrobních strojů a konstruování

Diplomový <br> seminář I

Diplomový
seminář I

Předmět na VŠB, Katedra managementu kvality

VUT – mezifakultní magisterský obor

Zcela unikátní studijní program v celé Evropě, který vznikl ve spolupráci s HELLA, Automotive Lighting a VUT v Brně, který byl nadefinován tak, aby studenty co nejlépe připravil na práci v průmyslu. V roce 2018 opustili univerzitu první absolventi tohoto oboru.

Lukáš Svoboda – Vývojář SW pro elektroniku

V současné době dokončuji studium pátého ročníku oboru Mechatronika na VUT v Brně. Během studia mě zaujaly předměty jako Mikroprocesorová technika nebo Aplikace embedded systémů v mechatronice, proto jsem před půl rokem nastoupil do Hella Mohelnice na oddělení Software Development Lighting Electronics, jako SW Developer. Mojí náplní práce je vývoj softwaru pro světelnou elektroniku v oblasti automotive.

Právě automotiv je jednou z oblastí, ve které se technologie vyvíjejí závratnou rychlostí. V Hella mám možnost se s těmito nejmodernějšími technologiemi setkat a aktivně na nich pracovat. Pro mě osobně je důležité, že mám příležitost se neustále učit novým věcem, pracovat na moderních řešeních a být součástí mezinárodního vývojového týmu. To vše v přátelském a příjemném pracovním prostředí.

Číst celý medailonek Zobrazit méně

STŘEDNÍ ŠKOLY

Středoškoláci mají u nás dveře otevřené. Studentům nabízíme exkurze a přijímáme je na odborné praxe či stáže. Rovněž se snažíme podporovat i výuku na partnerských školách, a to nejen finančně, ale i personálně prostřednictvím vstupů našich specialistů. Samozřejmostí je podpora školních soutěží a akcí, které studenty dále rozvíjí.

FORVIA HELLA IN-DAY

Akce pro vysokoškolské studenty plná inovací, trendů a dobré zábavy, na které ani vy příští rok nemůžete chybět! O možnost zúčastnit se akce vám dáme brzy vědět.

Podívejte, jak jsme si to užili