Volná místa

Vývoj a design

Co vás čeká ve vývoji a designu

Zajímají vás nejnovější trendy v oblastech aplikované elektroniky, vývoj optických systémů, pokročilá konstrukce plastových dílů, nebo jste technik se širokým záběrem?
Jste na správném místě.
OPTIKA
Tady vše začíná. Optický koncept je alfou a omegou našich produktů. Základní návrh, výpočty, stavba vzorků, ověřování a měření v optické laboratoři.
Tady vše začíná. Optický koncept je alfou a omegou našich produktů. Základní návrh, výpočty, stavba vzorků, ověřování a měření v optické laboratoři. Týmy specialistů navrhují v moderních světelných laboratořích inovativní optoelektronické systémy pro automobily prestižních značek, od konvenčních halogenových řešení, přes xenonové a bi-xenonové moduly až po aplikace nejnovějších typů LED.
Více Méně
ELEKTRONIKA
Sofistikované produkty se neobejdou bez odvážných řešení.
Sofistikované produkty se neobejdou bez odvážných řešení. Elektronicky řízené světelné zdrojenabízejí v automobilovém průmyslu konstruktérům větší možnosti vývoje stylu, diferenciace značky, zvýraznění modelu a zejména zvýšení bezpečnosti jízdy.

Stále důležitější součástí našich produktů jsou řídící jednotky a inteligentní elektronické obvody, umožňující například animace jednotlivých funkcí, aplikaci OLED, adaptivní světelné funkce a jiné zajímavé, že ;)?
Více Méně
KONSTRUKCE
Konstrukce plastových dílů jednou z našich klíčových kompetencí oblasti vývoje automobilové osvětlovací techniky.
Konstrukce plastových dílů jednou z našich klíčových kompetencí oblasti vývoje automobilové osvětlovací techniky. Návrhy stylistů jsou pomocí nejmodernějších CAD/CAM nástrojů transformovány do detailních numerických modelů, na kterých se simulují podmínky reálného provozu, kritická zatížení, podmínky při lisování, klimatické a teplotní vlivy.

Díky stavbě prototypů za využití nejmodernějších technologií 3D tisku a průběžnému ověřování designu je možné pružně navrhovat optimalizace a přímo ovlivnit finálním vzhled automobilů které přijdou na trh za několik let. A to není zdaleka vše.
Více Méně
PROTOTYPOVÁ DÍLNA
To je tým profesionálů, který dodává prototypy světlometů. Zajišťuje stavbu vzorků od návrhu, přes výrobu (3D tisk, obrábění), lakování, pokovování až k finální montáži a testování.
To je tým profesionálů, který dodává prototypy světlometů. Zajišťuje stavbu vzorků od návrhu, přes výrobu (3D tisk, obrábění), lakování, pokovování až k finální montáži a testování. Rychle se rozvíjející skupinou jsou elektronici prototypové dílny, kteří se zabývají výrobou plošných spojů, kabeláže a speciálních testerů. O plynulost výroby se starají technici objednávající materiál. U nás najde uplatnění ten, kdo má šikovné ruce, odvahu hledat nová řešení a vymýšlet nové postupy výroby.
Více Méně
ZKUŠEBNA
Vše co se ve vývoji optiky, elektroniky a konstrukce vymyslí je potřeba následně zkoušet, testovat, analyzovat a měřit.
Vše co se ve vývoji optiky, elektroniky a konstrukce vymyslí je potřeba následně zkoušet, testovat, analyzovat a měřit. Po optimalizacích jednotlivých dílů a kompletních výrobků je také potřeba provést závěrečné testování dle zákaznických a mezinárodních specifikací a předpisů.
Více Méně
KVALITA
Moderní vývoj a výroba se neobejdou bez pokročilých metod sledování a řízení jakosti.
Moderní vývoj a výroba se neobejdou bez pokročilých metod sledování a řízení jakosti. Intenzivní kontakt s produktem od samého začátku, možnost ovlivňovat produkt od fáze návrhu, přímá spolupráce s automobilkami, koordinace testovací fáze s laboratořemi po celém světě, účast na interních i externích auditech - to vše je součást vývoje nového produktu.
Více Méně
PROJEKTOVÉ VEDENÍ
Vedení projektu koordinuje jednotlivé role ve vývojových týmech, zajišťuje podporu společnostem v rámci skupiny HELLA. Řídí finanční rozpočet a dohlíží na časový plán projektu.
PLÁNOVÁNÍ PROCESŮ
Výrobní proces se neobejde bez specialistů, kteří realizují fyzické díly a zajistí přerod 3D dat do reálných produktů.
Výrobní proces se neobejde bez specialistů, kteří realizují fyzické díly a zajistí přerod 3D dat do reálných produktů. Od samého počátku konstrukce našich produktů je technická proveditelnost a vyrobitelnost základním parametrem ovlivňujícím konečný vzhled a funkcionalitu.
Více Méně
MONTÁŽNÍ LINKY A PŘÍPRAVKY
Na základě dat a informací od vývojových týmu zde vznikají montážní linky pro HELLA výrobní závody po celém světě.
Na základě dat a informací od vývojových týmu zde vznikají montážní linky pro HELLA výrobní závody po celém světě. Své zkušenosti zde mohou uplatnit konstruktéři, elektronici, programátoři i mechanici. Díky komplexnosti naší práce si tu přijde na své opravdu každý technik.
Více Méně

Nejnovější volná místa

nebo nám Zašlete svůj životopis

Vložit životopis

Benefity

pracovní doba
37,5 h týdně
pět týdnů
dovolené
široká nabídka benefitů dle vlastního
výběru, tzv. cafeteria
příspěvek na penzijní
připojištění
Jídelna a příspěvek
na stravování
firemní akce
a mnoho dalšího
příspěvek při
narození dítěte
sociální program nenávratná půjčka
v tíživé životní situaci
odměna za výkon patrona, nebo
certifikovaného interního školitele
teambuildingové
konto