Osobní asistentka

kategorie

Podpůrná oddělení

Co bude Vaší náplní práce:

Do našeho týmu hledáme šikovnou Osobní asistentku. Budete mít na starosti agendu tří manažerů (dva v Německu a jeden v ČR). Jedná se o klasické aktivity jako kalendář, schůzky, služební jízdy, vytváření/schvalování požadavků ve firemních systémech, upomínky a další věci s tím souvisící.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme proaktivní osobu, která bude odvádět kvalitní práci. Angličtina je povinná, němčina je hodně velké plus. Excely, PowerPointy a podobně, to všechno byste měla znát (anebo být ochotna si prohloubit jejich znalosti), a jestli k tomu bude znalost nějakého firemního SW, tak jenom super. A nejdůležitější je chuť a ochota pracovat, nehledat problémy ale řešení, a samozřejmě nesmíme zapomenout i na ten úsměv na tváři

Co Vám na oplátku nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu a 5 týdnů dovolené,
  • zkrácený rozsah pracovní doby - 37,5hod./týden,
  • závodní stravování s příspěvkem na stravu,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • další zaměstnanecké výhody dle vlastního výběru, tzv. Benefit plus program.

Jak si představujeme budoucnost? Aktivně! Proto hledáme kvalifikované pracovníky, kteří chtějí realizovat své nápady v inovativním pracovním prostředí globálního rodinného podniku. Zaujala Vás naše nabídka? Chcete se stát součástí mezinárodního týmu? Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím tohoto portálu nebo našeho kariérního portálu www.hella.cz (kariérní sekce), kde rovněž naleznete informace o firemních hodnotách a benefitech.

Pacesetting. Passionate. Together. Skupina HELLA je globální nezávislá rodinná společnost s více než 40 000 zaměstnanci ve 135 lokacích ve 35 zemích světa. HELLA nejen vyrábí, ale i vyvíjí světelnou techniku a elektronické komponenty pro automobilový průmysl.

HELLA v České republice zaměstnává téměř 3 700 lidí a zaměřuje se nejen na výrobu světlometů a zadních skupinových svítilen pro největší světové automobilky, ale prostřednictvím jednoho z největších HELLA technických center také na vývoj světelné techniky následně vyráběné v závodech skupiny HELLA po celém světě.

V České republice HELLA najdete v Mohelnici a v Ostravě a ve Zruči nad Sázavou pak HELLA aftermarket.

Kontakt

HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.
Imrich Szász
Telefon: +420 770 197 476

Nevybrali jste si? zkuste jinou kategorii:

Nebo nám pošlete váš životopis.

Technologie s vizí