Proč k nám

Společnost HELLA v České republice se zaměřuje jak na výrobu předních světlometů a zadních skupinových svítilen do automobilů nejprestižnějších světových automobilek, tak prostřednictvím jednoho z největších technických center v rámci skupiny HELLA, také na vývoj světelné techniky následně vyráběné v závodech skupiny HELLA po celém světě.

Audi Audi
Audi VW
Audi BMW
Audi Škoda

NAŠE CESTA JE JASNÁ

Víme, kde a jací chceme v roce 2020 být a každý den se pro to snažíme dělat maximum.

Benefity

pracovní doba 37,5 h týdně
pružná pracovní doba a pět týdnů dovolené
široká nabídka benefitů dle vlastního výběru, tzv. cafeteria
příspěvek na penzijní připojištění
nová závodní jídelna a příspěvek na stravování
firemní akce a mnoho dalšího
příspěvek při narození dítěte
sociální program nenávratná půjčka v tíživé životní situaci
odměna za výkon patrona, nebo certifikovaného interního školitele
teambuildingové konto
příspěvek na svatbu
pracovní volno v případě kulatého životního výročí
osobní asistent - bezplatné poradenství v oblasti psychologie, práva, financí a zdraví
HELLA univerzita
odměna ke kulatému pracovnímu jubileu
neplacené volno pro rodiče v době prázdnin
zdravotní péče
zdarma dobíjecí stanice pro elektrokola a elektroskútry

Jak to u nás vypadá

Work-life balance

HELLA se snaží o sladění osobního i pracovního života svých zaměstnanců.

Řada našich zaměstnanců má pružnou pracovní dobu, každý zaměstnanec by měl být na svém pracovišti mezi 9 a 14 h. Jinak si mohou pracovní dobu přizpůsobit svému soukromému životu.
Individuálně s některými zaměstnanci s ohledem na charakter jejich práce je řešena možnost využívání práce z domova, tzv. homeoffice.

Podporujeme ZŠ a MŠ

Myslíme na naši budoucnost, a proto věnujeme pozornost našim nejmenším! Naším cílem je podporovat finančně i metodicky mateřské a základní školy, kde mají děti naši zaměstnanci. Nabízíme exkurze do výroby a interaktivní představení naší společnosti a podporujeme další podobné akce pro technicky nadané děti za účelem najít a podpořit přirozené předpoklady pro technické myšlení u dětí a nejmladších žáků, abychom je dále směřovali na vybrané střední školy v regionu technického zaměření.

Mimopracovní aktivity

Mezi pracovní aktivity postupně zařazujeme i nejrůznějších mimopracovní aktivity. Tradičně pořádáme sportovní turnaje, Dny zdraví, Den otevřených dveří a jiné zajímavé akce.

Více v kalendáři akcí

Nový projekt AURA

Program podpory volnočasových aktivit zaměstnanců, v rámci kterého lze získat finanční příspěvek na rozvoj a  podporu organizací, ve kterých ve svém volném čase zaměstnanci aktivně působí. Může se jednat o nejrůznější sportovní, sociální, kulturní, edukativní či humanitární organizace (zájmové kroužky, sbory dobrovolných hasičů, sportovní kluby, zvířecí útulky, atd.)

Mohelnice a region

Město Mohelnice má v současné době necelých 10 000 obyvatel a rozhodně není jen městem průmyslu, ale je také městem s řadou zajímavých památek a díky své poloze zasazené do krásné přírody také místem pro poznávání řady pozoruhodných přírodních zajímavostí a v neposlední řadě jsou tu také bohaté možnosti kulturního i sportovního vyžití.

Dostupnost

Do města je možno přicestovat po hlavní železniční trase Praha – Olomouc nebo je možné se do města dostat řadou autobusových spojů, případně vlastní dopravou dálniční odbočkou z Olomouce.

Turistika

Mohelnice leží v pomyslném trojúhelníku mezi hrady Bouzov, Úsov a Mírov. Mezi další významné turistické cíle určitě patří nedaleké město Loštice, které je proslavené tvarůžky, arboretum Bílá Lhota, Mladečské jeskyně i nádherné přírodní scenérie Litovelského Pomoraví. Turistické cíle propojuje hustá síť cyklistických i pěších tras.

Turistická mapa

Kultura

Kulturní vyžití je pestré, nabízí se divadelní i filmová představení, je zde kino, muzeum i knihovna. Neodmyslitelnou součástí kultury města jsou již tradiční letní hudební akce FingersUP a Mohelnický dostavník, které HELLA, Mohelnice podporuje.

Sport

Nabídka sportovních možností je také široká. Ve městě naleznete plavecký bazén, tenisovou halu a kurty, můžete si zde zahrát squash, bowling a nebo navštívit Arénu MX, kde se jezdí tradiční motokros.